Informacja

Nowe produkty

Pieńska Huta Szkła
Klosze szklane

Klosze oświetleniowe stanowią integralny element najpopularniejszych źródeł światła: żyrandoli, kinkietów, lamp, a także plafonów. W naszej ofercie znajdziesz produkty w wielu rozmiarach, kolorach i zdobieniach, dzięki czemu dobierzesz je do każdego rodzaju oświetlenia, w tym także ogrodowego oraz posiadającego gwint. Wszystkie klosze do lamp zo...

Klosze oświetleniowe stanowią integralny element najpopularniejszych źródeł światła: żyrandoli, kinkietów, lamp, a także plafonów. W naszej ofercie znajdziesz produkty w wielu rozmiarach, kolorach i zdobieniach, dzięki czemu dobierzesz je do każdego rodzaju oświetlenia, w tym także ogrodowego oraz posiadającego gwint. Wszystkie klosze do lamp zostały wykonane ręcznie przez polskich producentów. 

szklane klosze

Więcej

Klosze szklane Jest 489 produktów.

Podkategorie

 • Klosze do żyrandoli i...

  Klosze do klinkierów i klosze do żyrandoli to nieodzowna część tych popularnych źródeł oświetlenia. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli: od klasycznych białych, po kolorowe i ze zdobieniami. Oferujemy zarówno proste kroje, jak i nietypowe, które podkreślą nowoczesny wygląd Twojego domu lub biura.

  klosze do żyrandoli szklane

  i

  klosze szklane do żyrandoli

  i

  szklane klosze do żyrandoli

 • Klosze do lamp

  Szklane klosze do lamp podkreślają elegancję tego produktu, a dodatkowo wpływają na sposób, w jaki rozchodzi się światło. Dlatego by spełnić Twoje oczekiwania, przygotowaliśmy kilkadziesiąt produktów o różnej barwie, wielkości i kształcie. Wśród najpopularniejszych znajdziesz charakterystyczne daszki, rury, kule oraz przypominające klosze do lamp naftowych. Oferujemy także klosze do lamp z gwintem.

 • Klosze do plafonów

  Plafony cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na swój subtelny kształt, małą obiętość oraz korzystną cenę. Aby umożliwić Ci dobór idealnego, oferujemy klosze do plafonów o wielu kształtach, rozmiarach i barwach: od klasycznie białych po intrygująco kolorowe. Klosze sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

  Zobacz klosze do żyrandoli szklane.

 • Klosze z gwintem

  Klosze z gwintem to jedna z odmian opraw do lamp, żyrandoli, kinkietów i innych źródeł światła. Od innych modeli różnią się tym, że posiadają gwint, który umożliwia montowanie klosza do specjalnie gwintowanych opraw. W naszej ofercie znajdują się klosze o różnych kształtach (podłużne, kuliste, kwadratowe) oraz zabarwieniu (mleczne oraz przezroczyste).

  Zobacz klosze szklane i klosze do lamp ogrodowych stojących.

 • Klosze ogrodowe

  Klosze do lamp ogrodowych wymagają specjalnego przygotowania, by zapewnić im jeszcze wyższą trwałość oraz umożliwić subtelne dopasowanie do architektury ogrodowej. W naszym sklepie znajdziesz kuliste klosze ogrodowe w kolorze białym i czarnym, a także przezroczyste. W ofercie także klosze z kołnierzem. 

  Zobacz też klosz do plafonu.

  klosze do lamp ogrodowych stojących

  klosz do lampy ogrodowej

  klosze do lamp ogrodowych

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 489 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 489 elementów