Informacja

Nowe produkty

Pieńska Huta Szkła
Oprawy OSMONT s.r.o.

Firma Osmont s.r.o. to pochodzący z Czech i uznany w całej Europie producent opraw do lamp. Jego produkty wyróżniają się nietuzinkowych designem, przez co zawsze przyciągają uwagę gości i świetnie sprawdzają się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych pomieszczeniach. Oprawy Osmont s.r.o. są dopasowane do lamp wiszących, lamp stołowych oraz pl...

Firma Osmont s.r.o. to pochodzący z Czech i uznany w całej Europie producent opraw do lamp. Jego produkty wyróżniają się nietuzinkowych designem, przez co zawsze przyciągają uwagę gości i świetnie sprawdzają się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych pomieszczeniach. Oprawy Osmont s.r.o. są dopasowane do lamp wiszących, lamp stołowych oraz plafonów. Wykonywane wyłącznie z najlepszych materiałów.

 

Więcej

Oprawy OSMONT s.r.o. Jest 153 produktów.

Podkategorie

 • lampy wiszące

  Nasze lampy wiszące to kwintesencja elegancji połączonej z nowoczesnością. Stworzyliśmy lampy wiszące z kloszami Osmont na żarówki, diody LED oraz świetlówki, dzięki czemu bez problemu dobierzesz je do swoich potrzeb. Oferujemy wiele kształtów, kolorów i wielkości kloszów, by ułatwić Ci dopasowanie ich do wyglądu wnętrza.

 • plafony

  Oprawy oświelteniowe ze szkła opalowego matowionego firmy OSMONT s. r. o..

 • oświetlenie przemysłowe

  Oprawy oświetleniowe z kloszem wykonanym z poliwęglanu firmy OSMONT s.r.o..

 • lampy stołowe

  Lampy stołowe z kloszami opalowymi matowionymi firmy OSMONT s. r. o..

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 153 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 153 elementów