Informacja

Nowe produkty

Pieńska Huta Szkła
Zawiesia

Zawiesia to elementy lamp wiszących, które stanowią ważny punkt ich designu. Zawiesia do kloszy mogą być metalowe, plastikowe lub metalowo-plastikowe. Znajdziesz u nas zarówno klasyczne proste zawiesia, jak i produkty w fantazyjnych wzorach, dostępne w wielu kolorach i rozmiarach. Metalowe zawiesia usztywniamy dodatkową linką wzmacniającą, by za...

Zawiesia to elementy lamp wiszących, które stanowią ważny punkt ich designu. Zawiesia do kloszy mogą być metalowe, plastikowe lub metalowo-plastikowe. Znajdziesz u nas zarówno klasyczne proste zawiesia, jak i produkty w fantazyjnych wzorach, dostępne w wielu kolorach i rozmiarach. Metalowe zawiesia usztywniamy dodatkową linką wzmacniającą, by zapewnić ich stabilność, a przy tym podkreślić oryginalny design.

Więcej

Zawiesia Jest 32 produktów.

Podkategorie

 • Metalowe

  Metalowe zawiesia idealnie pasują do nowoczesnych stylów architektonicznych, skłaniających się przede wszystkim ku minimalizmowi. Zapewniają wysoką sztywność lampy, wspomaganą często przez linki wzmacniające. Pasują do różnych rodzajów kloszy, w tym kulistych, podłużnych i o nieregularnych kształtach.

 • Metalowo - plastikowe

  Zawiesia metalowo-plastikowe do lamp zapewniają większą elastyczność lampie. Są więc dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz postawić na stworzenie fantazyjnych wzorów także przy użyciu kabla i jego otoczki. Oferujemy kilka rodzajów zawiesi, dedykowanych różnym kształtom klosza i dopasowanym do potrzeb Twojego pomieszczenia.

 • Plastikowe

  Plastikowe zawiesia do lamp zapewniają im znakomitą elastyczność, a przy okazji dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. Jeśli więc zależy Ci na oryginalnym wystroju wnętrza, możesz zamiast standardowych białych lub czarnych, postawić na kolorowe, np. niebieskie czy czerwone. Zawiesia różnią się kształtem i długością.

 • Oprawy ceramiczne

  Oprawa ceramiczna do kloszy z gwintem to ważny element każdego zawiesia. Odpowiednio dobrana pozwala na zamontowanie wybranego klosza z gwintem. Jest trwała, dlatego bez problemu przetrwa wiele lat bez usterki. Dostępna w białym kolorze, który subtelnie wpisuje się w kształt i kolor każdego zawiesia.

 • Oprawy do lamp stołowych

  Oprawa do lamp stołowych, stanowiąca zarazem jej podstawę, to kręgosłup tego urządzenia. Dzięki niemu można postawić lampę na stole czy biurku mając pewność, że będzie nam bezpiecznie służyła przez wiele lat. Oferujemy trwałe i sztywne oprawy, które pasują do każdego rodzaju wystroju wnętrz.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 32 elementów