Informacja

Nowe produkty

Pieńska Huta Szkła
Szkło dekoracyjne

Szkło dekoracyjne to obowiązkowe wyposażenie domów osób, które cenią sobie piękno i niebanalny wystrój. Oferowane przez nas ozdoby wykonane zostały ręcznie przez polskich producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość. W naszym sklepie dostępne są różnokolorowe szklane figurki, patery, talerze butelki i kwiaty. Dla miłośników roślin przygotowal...

Szkło dekoracyjne to obowiązkowe wyposażenie domów osób, które cenią sobie piękno i niebanalny wystrój. Oferowane przez nas ozdoby wykonane zostały ręcznie przez polskich producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość. W naszym sklepie dostępne są różnokolorowe szklane figurki, patery, talerze butelki i kwiaty. Dla miłośników roślin przygotowaliśmy nietypowe doniczki i wazony, dostępne w wielu kolorach, kształtach i rozmiarach.

Więcej

Szkło dekoracyjne Jest 83 produktów.

Podkategorie

 • szklane figurki

  Szeroki wybór szklanych figurek, produkowanych ręcznie przez naszych hutników-artystów. 

 • patery, talerze,...

  Dekoracyjne patery, talerze, butelki i kwiaty, ręcznie produkowane przez prawdziwych artystów hutnictwa szkła. Mogą stanowić zarówno ozdobę salonu czy kuchni, ale także nie brakuje im aspektów praktycznych. Sprawdzą się w czasie eleganckich przyjęć czy zwyczajnych wizyt znajomych. Dostępne w wielu wzorach, kształtach i rozmiarach.

 • Doniczki

  Doniczki na kwiaty domowe nie muszą być nudne! Zamiast standardowych plastikowych czy ceramicznych, wybierz piękne pojemniki ze szkła mrożonego. Równie wytrzymałe, za to zdecydowanie bardziej eleganckie, nadające pomieszczeniom, w którym je ustawisz, dodatkowych walorów estetycznych. Dostępne w wielu kształtach i kolorach.

 • Wazony

  Dekoracyjne wazony szklane, doskonałe do trzymania kwiatów w pomieszczeniach. Posiadają dodatkowe walory estetyczne, co pozytywnie wpływa na design pomieszczenia, niezależnie od obranego stylu architektonicznego. W naszym sklepie znajdziesz wybór wielu kształtów, rozmiarów, a także kolorów wazonów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 83 elementów