Informacja

Nowe produkty

Pieńska Huta Szkła
oprawy OSMONT s. r. o.

Przedstawiamy serię pięknych i oryginalnych lamp produkowanych przez czeską firmę Osmont s.r.o. To jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów opraw do lamp w Europie. Firma słynie z efektownych projektów, które wyróżniają się klasowym minimalizmem i elegancją oraz najwyższą jakością wykonania.

oprawy OSMONT s. r. o. Jest 150 produktów.

Podkategorie

 • Lampy wiszące

  Lampy wiszące to jedna ze specjalności firmy Osmont s.r.o., renomowanego producenta z Czech. Wyróżniają je nietuzinkowe klosze ze szkła opalowego matowionego, które gwarantują równomierne i ciepłe światło w całym pomieszczeniu. Za uwagę zasługują także różne kształty lamp i podwieszeń, wprowadzające urozmaicenie do każdego wnętrza.

  Zobacz też klosze do lamp naftowych.

 • Plafony

  Czeska firma Osmont s.r.o. słynie także z produkcji pięknych plafonów ze szkła opalowego matowionego. Wyróżniają się one oryginalnymi kształtami: od subtelnie podanych klasycznych płaskich, przez kuliste, aż po przypominające diament. Są tak eleganckie, że świetnie sprawdzą się również w salonach i pokojach gościnnych.

 • Lampy stołowe

  Lampy stołowe produkowane przez czeską firmę Osmont s.r.o., posiadają klosze opalowe matowione, które zapewniają przyjemny kolor światła i równomierne rozproszenie po pomieszczeniu. Oferujemy kilka wzorów lamp: kuliste, walcowate i półokrągłe. Gwarantujemy najwyższą jakość połączoną z atrakcyjną ceną.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 150 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 150 elementów