Filtruj według

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 20,00 zł

  • Banner

  • Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Lucis

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 8 556,90 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Serwetniki

Serwetniki

Aktywne filtry

Figurka ze szkła jasnego z alabastrem - Serwetnik

Bogate wnętrze poznaje się nie po przepychu i blichtrze, ale po stylowych dodatkach, które akcentują ogólną aranżację pomieszczenia. Taką gustowną dekoracją w Państwa domu może być ta oto szklana figurka z alabastrem, która cieszy oko i równocześnie pełni funkcję serwetnika. Nie ma w tej figurce nic przypadkowego, jest wykonana ręcznie z niezwykłą...

Cena 19,60 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Stojaki na serwetki, to akcesoria kuchenne, których nie może zabraknąć w domu podczas uroczystych przyjęć, czy kolacji. Piękne i estetyczne serwetniki, w których ułożymy delikatne serwetki, będą zdobić, ale także spełnią doskonale swoją funkcję i serwetki czy chusteczki do wytarcia rąk, czy twarzy będą zawsze w zasięgu ręki. Przyborów tych możemy z powodzeniem używać również w życiu codziennym. Serwetki ustawione w pięknym serwetniku na stole kuchennym, czy jadalnym na pewno przydadzą się podczas rodzinnego obiadu, czy kolacji. Nasze serwetniki wykonane są ze szkła jasnego, zdobionego alabastrem w różnych kolorach. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz.

Śledź nas na Facebooku