Filtruj według

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 20,00 zł

  • Banner

  • Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Lucis

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 8 556,90 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Świeczniki

Świeczniki

Aktywne filtry

Figurka ze szkła jasnego z alabastrem - Świecznik

Chęć upiększenia domowego wnętrza nie zawsze musi oznaczać wielkie zmiany i kosztowne remonty. Czasem coś tak subtelnego, jak szkło dekoracyjne w formie stylowego serwetnika – potrafi do aranżacji wprowadzić wszystko, co potrzebne. Prezentowany szklany świecznik w kształcie delfinka jest właśnie takim uroczym drobiazgiem. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż...

Cena 19,50 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Świeczniki to wyjątkowe dekoracje, które potrafią zachwycić nie tylko pięknym wykończeniem. Dobrze dobrane akcesoria tego typu wpływają na atmosferę, tworzą w pomieszczeniu magiczny nastrój, wprowadzają do niego ciepło. Świeczniki wykonane ze szkła będą idealnym dodatkiem do wnętrza, będą stanowić praktyczną podstawę na świece różnego rodzaju. Nasze świeczniki wykonane są ze szkła jasnego, zdobionego alabastrem.

Śledź nas na Facebooku