• Banner

  • Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Lucis

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 8 556,90 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Lampa 191X w różnych wersjach
  • Lampa 191X w różnych wersjach

Lampa 191X w różnych wersjach - śr. 250/85 mm

KL191X-F-ZIELONY

Inspirujące wnętrza potrzebują równie inspirującego wyposażenia. Jeśli przymierzają się Państwo do znalezienia oprawy oświetleniowej do stylowego salonu, czy nowoczesnej sypialni, ta lampa wisząca w kształcie kuli idealnie się do tego nadaje. Kule od zawsze kojarzą się z doskonałością i ta, starannie wykonana lampa jest tego przykładem. Pięknie wykonane przez sprawne ręce wybitnych rzemieślników, będzie zdobić wybrane wnętrze przez długi czas, bez utraty splendoru i jakości.

Kolor
93,49 zł
Ilość
W magazynie

Szczegóły produktu
KL191X-F-ZIELONY

Opis

Klosz ze szkła
opalowego
Klosz
dwuotworowy
Wysokość klosza ok.
205 mm
Średnica klosza ok.
250 mm
Śr. wewnętrzna otworu montażowego ok.
85 mm
Długość przewodu ok.
1000 mm
Długość lampy ok.
1205 mm
Oprawa typu
gwint E27
Punkty świetlne
1
Moc max. żarówki
60 W
Oprawa
należy do oferty
Max. ilość w paczce
2

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Lampa 4048 jasna malowana farbą - śr. 350/100 mm

Ozdobna lampa 4048 jasna malowana farbą o bardzo oryginalnym wyglądzie. Kulisty kształt jest uniwersalny, a tym, co sprawia, że lampa rzuca się w oczy, jest ciekawa kolorystyka. Sam klosz wykonano ręcznie z niezwykłą starannością. Do klosza dołączono przewód o regulowanej długości, aż do 1 metra. Sam klosz wykonano ze szkła jasnego, co nadaje mu...

Cena 238,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 4057 opalowa malowana farbą - śr. 300/45 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości szkła opalowego (białego) malowany farbą. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 122,60 zł
Więcej
W magazynie

Lampa BAUBAU - śr. 480 mm

Klosz wykonany jest ze szkła opalowego matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie linkowe wraz z kablem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 2 004,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 4015 jasna antico - śr. 160/80 mm

Przezroczysta lampa 4015 jasna antico z kloszem o kulistym kształcie. Wykonano ją ręcznie z należytą pieczołowitością z przeźroczystego szkła. Oryginalnego wyglądu nadaje zdobienie ancito – małe bąbelki zatopione w szkle. Ten produkt rewelacyjnie wygląda i ozdabia każde pomieszczenie, ale można go też wygodnie zamocować ze względu na zawiesie, które można...

Cena 176,99 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 4057 jasna "Optyk" - śr. 300/45 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością ze szkła jasnego (przeźroczystego) ze zdobieniem „OPTYK”. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 150,60 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Lampa 4054 jasna zdobiona spiralą - śr. 250/45mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości szkła jasnego (przeźroczystego) zdobiony dekorem. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 92,60 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 4054 jasna malowana farbą zdobiona - fale - śr. 250/45 mm

Oryginalna i zjawiskowa lampa wisząca 4054 nie będzie niezauważona! Ozdobiona interesującym motywem fali i wykończona farbą w wybranym kolorze, wniesie kropkę nad „i” do pomieszczenia w dowolnym stylu, a zwłaszcza urządzonym w duchu nowoczesności. Ważne jest to, że pod tym doskonałym designem kryją się liczne walory użytkowe i funkcjonalne. Dzięki temu...

Lampa 4048 jasna malowana farbą zdobiona - śr. 350/100 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości szkła jasnego (przeźroczystego) malowany farbą oraz zdobiony dekorem. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 258,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 4057 jasna "Lister" - śr. 300/45 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością ze szkła jasnego (przeźroczystego). Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 118,59 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 4031 w różnych wersjach - śr. 250/80 mm

Wisząca lampa kula 4031 to bardzo modna propozycja i prawdziwy hit ostatnich sezonów. Wybierają ją do swoich domów zarówno fani subtelnych rozwiązań oświetleniowych, jak i ci, którzy wiedzą, że w prostocie tkwi prawdziwe piękno. Poza interesującą formą i ciekawym designem mamy tutaj do czynienia z niezwykle praktyczną oprawą oświetleniową. Kula wisząca...

Cena 159,99 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 4572 opalowa malowana farbą - śr. 300/100 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości szkła opalowego (białego) malowany farbą. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 151,40 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie
chat Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku