• Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Lucis

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 8 556,90 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Lampa 4720 w różnych wersjach - śr. 410/45 mm

KL4720-F-ZIEL

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości szkła w różnych wersjach. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Kolor
Zawiesie
545,00 zł
Ilość
W magazynie

Szczegóły produktu
KL4720-F-ZIEL

Opis

Klosz ze szkła
opalowego
Klosz
dwuotworowy
Wysokość klosza ok.
215 mm
Średnica klosza ok.
410 mm
Śr. wewnętrzna otworu montażowego ok.
45 mm
Śr. dolnego otworu ok.
360 mm
Długość przewodu ok.
1200 mm
Długość lampy ok.
1415 mm
Oprawa typu
gwint E27
Punkty świetlne
1
Moc max. żarówki
60 W
Oprawa
o regulowanej długości należy do oferty
Wzmocnienie
linka
Materiał oprawy
tworzywo
Max. ilość w paczce
1

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Lampa 181X w różnych wersjach - śr. 170/30 mm

Ten model wiszącej oprawy oświetleniowej doskonale sprawdzi się w kuchni, salonie czy pokoju dziennym. Najlepiej wpisze się w nowoczesny klimat, ale w związku z dość uniwersalnym wzornictwem, naprawdę ładnie będzie prezentować się także w klasycznych wnętrzach. Atrakcyjność tej oprawy wykracza jednak daleko poza sam design. Ta lampa wisząca dzięki swojej...

Cena 53,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 1186 jasna malowana farbą zdobiona - śr. 128/42 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z szkła jasnego (przeźroczystego) malowany farbą oraz zdobiony dekorem. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 61,19 zł
Więcej
W magazynie

Lampa POLARIS ZTR - śr. 280 mm

Oferowana przez nas lampa Polaris ZTR to produkt, który łączy w sobie prostotę i elegancję. Dzięki swojej charakterystycznej konstrukcji ta oprawa jest jednocześnie stylowa, jak i bardzo funkcjonalna. Jak wszystkie nasze produkty, jest to lampa wykonana z ogromną troską o jakość w nawet najmniejszych detalach, a zastosowane przy jej produkcji szkło...

Cena 1 816,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa MIRA w różnych wersjach - śr. 210 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości szkła w różnych wersjach. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 648,75 zł Cena podstawowa 865,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 4321 opalowa - śr. 300/58 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) posiadającego idealne parametry rozpraszania światła. Do klosza dołączone jest zawiesie widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 261,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

Lampa 1069 w różnych wersjach - śr. 350/42 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z szkła jasnego (przeźroczystego) matowego zdobiony alabastrem. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 142,80 zł
Więcej
W magazynie
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku