• Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Lucis

  • Radpol

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Recenzje: 0

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 10 112,70 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Recenzje: 0

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Wysokość klosza ok.

Wysokość klosza ok.

Średnica klosza ok.

Średnica klosza ok.

Śr. zewnętrzna otworu montażowego ok.

Śr. zewnętrzna otworu montażowego ok.

Aladyn

Aladyn

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-18 z 50 pozycji

Aktywne filtry

Aladyn i lampa oliwna

Jeśli aladyn i lampa oliwna to właśnie to, co Państwa interesuje – doskonale się składa, bowiem w niniejszej kategorii mamy ogromny wybór akcesoriów w tym zakresie. Wszystkie oferowane u nas lampy aladyn wyróżniają się ponadprzeciętną jakością, wysoką funkcjonalnością, jak również estetyką, która ożywi każdy wystrój.


Alladyn lampy – wybór w dobrym guście
Być może zastanawiają się Państwo w jakiej stylistyce cylinder do lampy naftowej będzie prezentować się najlepiej. W związku z tym, że w tej dziedzinie jesteśmy ekspertami, podpowiemy: w każdej! Oczywiście klasycznym wyborem są lampy Aladyn w tradycyjnym otoczeniu, ale po krótkim sprawdzeniu naszego asortymentu, szybko zauważą Państwo, że naprawdę wiele propozycji pięknie się wpisze w bardziej nowoczesne aranżacje. Warto skorzystać z tej gotowej inspiracji i uczynić swoją życiową przestrzeń piękniejszą.

Śledź nas na Facebooku