• Darmowa dostawa

  • Marka Szkło Polskie

  • Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 7 779,00 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Aladyn

Aladyn

Aktywne filtry

Klosz 4448 do lampy naftowej opal - aladyn - otw.mont. 145 mm

Jeśli chcą Państwo nadać swojej lampie naftowej unikalnego charakteru, oferowany przez nas klosz 4448 do lampy naftowej opal Aladyn będzie stanowić bardzo interesujący wybór. Ciekawy kształt i zastosowanie wyłącznie wysokiej jakości szkła sprawia, że klosz ten bez wątpienia spisze się bez zarzutu! Wybierając klosz 4448 do lampy naftowej opal Aladyn, można...

Cena 99,99 zł
Więcej
W magazynie

Klosz 515XZ do lampy naftowej opal - aladyn - otw.mont. 282 mm

Znakomite dopełnienie stylowej lampy na naftę! Klosze szklane w tym stylu nigdy nie wychodzą z mody. W ten klasyczny trend Klosz 515XZ do lampy naftowej opal aladyn wpisuje się idealnie i tym samym spodoba się wszystkim fanom tego nietuzinkowego wzornictwa. Każde klasyczne wnętrze zyska, jeśli stanie w nim lampa naftowa wykończona w ten sposób. Twórcy...

Cena 206,00 zł
Więcej
W magazynie

Klosz 443 do lampy naftowej - aladyn - otw.mont. 189 mm - II Gatunek

Klosz wykonany ręcznie ze szkła opalowego (mlecznego). Klosz jest idealny do lamp naftowych bądź ich nowocześniejszych elektrycznych wersji. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 81,60 zł Cena podstawowa 96,00 zł
Więcej
W magazynie

Aladyn i lampa oliwna

Jeśli aladyn i lampa oliwna to właśnie to, co Państwa interesuje – doskonale się składa, bowiem w niniejszej kategorii mamy ogromny wybór akcesoriów w tym zakresie. Wszystkie oferowane u nas lampy aladyn wyróżniają się ponadprzeciętną jakością, wysoką funkcjonalnością, jak również estetyką, która ożywi każdy wystrój.


Alladyn lampy – wybór w dobrym guście
Być może zastanawiają się Państwo w jakiej stylistyce cylinder do lampy naftowej będzie prezentować się najlepiej. W związku z tym, że w tej dziedzinie jesteśmy ekspertami, podpowiemy: w każdej! Oczywiście klasycznym wyborem są lampy Aladyn w tradycyjnym otoczeniu, ale po krótkim sprawdzeniu naszego asortymentu, szybko zauważą Państwo, że naprawdę wiele propozycji pięknie się wpisze w bardziej nowoczesne aranżacje. Warto skorzystać z tej gotowej inspiracji i uczynić swoją życiową przestrzeń piękniejszą.

Śledź nas na Facebooku