Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Wysokość ok.

Wysokość ok.

Cena

Cena

  • 69,00 zł - 79,00 zł

  • Darmowa dostawa

  • Marka Szkło Polskie

  • Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 7 779,00 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Ryby

Ryby

Aktywne filtry

Ryba srebrzona - dł. 270 mm

Mała ozdobna figurka ze szkła. Ryba srebrzana mała została wykonana ze szkła mrożonego, co nadaje jej niezwykłego wyglądu. Ponadto dzięki precyzji ręcznego wykonania wszystkie szczegóły ryby są świetnie widoczne. Ta figurka wygląda wyjątkowo realistycznie, a dzięki wysokości aż 13 cm ciekawie eksponuje się na półce, czy też biurku. Jest to uniwersalna...

Cena 78,15 zł
Więcej
W magazynie

Jest to nasza kultowa propozycja, wywodząca się jeszcze z czasów PRL-u. W tamtych czasach ryba ze szkła była obiektem wręcz pożądanym. Zdobiła wiele komód oraz telewizorów. Jeżeli wystrój lat 70-tych oraz 80-tych leży w kręgu waszych zainteresowań, to nie możecie przejść obok tego produktu obojętnie! Ryba jest wykonana ręcznie przez naszych artystów- hutników. Na szczególną uwagę zasługują modele, które zostały posrebrzone od wewnątrz, za pomocą specjalnej techniki zdobienia.

Śledź nas na Facebooku