• Marka Szkło Polskie

  • Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 7 779,00 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Kominek

Kominek

Aktywne filtry

Klosz 0033 do lampy naftowej - kominek - otw. mont. 30 mm

Klosz wykonany z niezwykłą starannością ze szkła borokrzemowego (przeźroczystego) - odpornego na wysokie temperatury. Klosz jest idealny do lamp naftowych bądź ich nowocześniejszych elektrycznych wersji. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 89,99 zł
Więcej
W magazynie

Klosz 4425 do lampy naftowej - kominek - otw. mont. 66 mm

Szukając szklanego klosza do lampy naftowej, warto zwrócić uwagę na tę propozycję. Dzieło spod rąk wybitnych rzemieślników sprawi, że każda lampa, której częścią się stanie będzie eksponować się jeszcze okazalej oraz oświetlać wnętrze magicznym blaskiem. Ten model klosza doceni każda o dobrym guście i lubiąca wysoką jakość wykonania. Sam design idealnie...

Cena 70,99 zł
Więcej
W magazynie

Klosz 4409 do lampy naftowej - kominek - otw. mont. 47 mm

Elegancki klosz to lampy naftowej 4409 to zarówno ozdoba, jak i praktyczny element wyposażenia, na który warto się zdecydować. Ten model wykonany jest ze szczególną starannością, a jego kształt sprawia, że nada się on zarówno do klasycznych lamp naftowych, jak i ich unowocześnionych, elektrycznych alternatyw. Jest to sprzęt z górnej półki, który wyróżnia...

Cena 63,99 zł
Więcej
W magazynie

Klosz 4405 do lampy naftowej - kominek - otw. mont. 69 mm

Jeśli chodzi o pierwszorzędne oświetlenie do klasycznych wnętrz, nic nie może się równać urokowi, jakie wnoszą do nich szklane klosze do lamp. Szczególnie jeśli mowa o tak dopracowanym wzorze, jak prezentowany klosz kominek 4405, jego dopracowana forma i smukły kształt są efektem pracy utalentowanych rąk rękodzielników. Szukając wykończenia do naftowego...

Cena 73,99 zł
Więcej
W magazynie

Kominki do lamp naftowych

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości szkła w różnych wersjach. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta. Można mieć w domu zwykłą oprawę oświetleniową, ale można też mieć naprawdę wyjątkową dekorację i iluminację w jednym: lampę naftową. Niezbędnym elementem tej drugiej opcji jest kominek naftowy i jeśli szukają Państwo takowego, to idealne miejsce na jego zakup.


Kominek do lampy naftowej - zgodnie z potrzebami
Oferujemy w naszym sklepie kominki do lamp naftowych najwyższej klasy – bo są to produkty robione ręcznie, z doskonałą precyzją. Dostarczamy je Państwu prosto od producenta, a ich jakość można podziwiać nie tylko w dniu zakupu, ale jeszcze wiele lat od dokonania transakcji: są naprawdę solidne i wytrzymałe!

Aby odpowiedzieć na różne gusta i potrzeby – zapewniamy kominki do lamp naftowych o różnorodnej kolorystyce i w ciekawych wersjach stylistycznych. Choć zwykle wiąże się je z klasycznym wystrojem, znajdą Państwo również te dopasowane do wnętrz nowoczesnych.

Śledź nas na Facebooku