• Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Lucis

  • Radpol

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Recenzje: 0

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 10 112,70 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Recenzje: 0

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Wysokość ok.

Wysokość ok.

Anioły

Ręcznie wykonane anioły ze szkła jasnego, zdobione alabastrem w różnych kolorach. Jest to jedna z naszych klasycznych propozycji, jeśli chodzi o szklane figurki. Są one wytwarzane przez najlepszych w swoim fachu hutników – artystów i zdobią już wiele polskich domów. Anioły przynoszą szczęście. Dlatego są doskonałym prezentem na przeróżne okazje: urodziny, imieniny, śluby, wesela, chrzciny, rocznice.. Dzięki zastosowaniu zdobienia w postaci alabastru, ociepli i wzbogaci każde wnętrze. Aniołki są u nas dostępne w trzech różnych wymiarach.

Anioły

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku