Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 31,00 zł - 32,00 zł

  • Darmowa dostawa

  • Marka Szkło Polskie

  • Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 7 779,00 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Przyciski do papieru

Przyciski do papieru

Aktywne filtry

Przyciski do papieru

Dla fanów nietuzinkowych ozdób, nawet przycisk do papieru nie może być zwyczajny! W tym miejscu prezentujemy właśnie taką wyjątkową dekorację o walorach użytkowych. To wysokiej klasy szkło dekoracyjne, które w rękach utalentowanych rzemieślników zamieniło się w coś naprawdę niesamowitego. Prezentowane szklane przyciski do papieru to gotowa inspiracja na...

Cena 31,14 zł
Więcej
W magazynie

Przycisk do papieru wykonany ze szkła, to gadżet, który swoim wyglądem i funckją może poprawić nastrój oraz nieco ułatwić wykonywanie niektórych czynności. Przycisk do papieru może rozweselić biurkową aranżację lub może nadać jej ekskluzywny wygląd. Wszystko zależy od kształtu i koloru przycisku. Jednak nadrzędną funkcją przycisku do papieru jest przytrzymywanie niesfornych kartek.  W naszym asortymencie znajdziecie aż 13 różnych wariantów przycisków do wyboru.

Śledź nas na Facebooku