Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 31,00 zł - 32,00 zł

  • Darmowa dostawa

  • Marka Szkło Polskie

  • Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 7 779,00 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Klinij żeby zobaczyć najniższą cenę w ciągu ostatnich 30 dni: 15558.00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Klinij żeby zobaczyć najniższą cenę w ciągu ostatnich 30 dni: 1950.00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Przyciski do papieru

Przyciski do papieru

Aktywne filtry

Przyciski do papieru

Dla fanów nietuzinkowych ozdób, nawet przycisk do papieru nie może być zwyczajny! W tym miejscu prezentujemy właśnie taką wyjątkową dekorację o walorach użytkowych. To wysokiej klasy szkło dekoracyjne, które w rękach utalentowanych rzemieślników zamieniło się w coś naprawdę niesamowitego. Prezentowane szklane przyciski do papieru to gotowa inspiracja na...

Cena 31,14 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Przycisk do papieru wykonany ze szkła, to gadżet, który swoim wyglądem i funckją może poprawić nastrój oraz nieco ułatwić wykonywanie niektórych czynności. Przycisk do papieru może rozweselić biurkową aranżację lub może nadać jej ekskluzywny wygląd. Wszystko zależy od kształtu i koloru przycisku. Jednak nadrzędną funkcją przycisku do papieru jest przytrzymywanie niesfornych kartek.  W naszym asortymencie znajdziecie aż 13 różnych wariantów przycisków do wyboru.

Śledź nas na Facebooku