Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 16,00 zł - 629,00 zł

Śr. otworu montażowego ok.

Śr. otworu montażowego ok.

Średnica klosza ok.

Średnica klosza ok.

Klosz

Klosz

Pasują do mocowania

Pasują do mocowania

  • Marka Szkło Polskie

  • Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 7 779,00 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Kule

Kule

Aktywne filtry

Klosz 5423 opalowy - śr. 200/120 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) posiadającego idealne parametry rozpraszania światła. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 91,99 zł
Więcej
W magazynie

Klosze do lamp kule - lampy wiszące kule

Najpopularniejszy wzór kloszy do lamp, czyli kula. Świetnie sprawdza się zarówno w małych pomieszczeniach, większych halach, jak i przy oświetleniu zewnętrznym. Nasz sklep oferuje kuliste klosze o różnych wielkościach i kolorach. Posiadamy zarówno kule przezroczyste, jak i opalowe, dostępne w szerokiej gamie rozmiarów.

Troszcząc się o każdy aspekt urządzania swoich domowych wnętrz, warto spojrzeć na niniejszą kategorię. Jest bowiem duże prawdopodobieństwo, że oferowane tutaj klosze w kształcie kuli idealnie wpiszą się w stylistykę dekorowanych pomieszczeń. Klosz kula to niezwykle uniwersalny, a równocześnie naprawdę wyjątkowy detal aranżacyjny. Jego obecność potrafi zamienić nudny pokój w absolutnie designerskie miejsce.

Klosze kule – ogromny wybór i dobre ceny - lampy kule

Absolutnym bestsellerem jest klosz kula biała – z łatwością wpisuje się w różne wnętrza i nasi Klienci uwielbiają ją za ten wszechstronny charakter. Część z nich stawia na projekt, jakim jest klosz kula mleczna, nie mało też brakuje amatorów rozwiązań designerskich typu klosz kula otwarta.

To, co możemy gwarantować, bez względu na to, jaką kule z naszych propozycji się wybierze - klosz szklany kula posłuży przez długi czas w doskonałym stanie, ciesząc swoją estetyką, jak i funkcjonalnością. Jeśli będą mieć Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do tego, które z prezentowanych modeli wybrać – z przyjemnością podpowiemy - lampa kula szklana.

Klosz kula szklana – jakość, która zachwyca

Klosze do lamp kule w naszej ofercie to propozycje ręcznie robione, zatem unikatowe. Proces ich powstawania opiera się o lata tradycji i doświadczeń, czego efektem końcowym są właśnie doskonałe produkty, jakimi chcemy się z Państwem dzielić w tym miejscu - lampa kule.

Lampa kulki - efektowne wzory na sufit

Oprócz doskonałej jakości wykonania, zapewniamy równie przyjemny zakres cen. Klosze w kształcie kuli to dobry wybór pod każdym względem.

Śledź nas na Facebooku