• Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Lucis

  • Radpol

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Recenzje: 0

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 10 112,70 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Recenzje: 0

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Kule

Kule

Jest 188 produktów.

Pokazano 1-18 z 188 pozycji

Aktywne filtry

Klosz opalowy matowy 5423 - śr. 200/120 mm

Recenzje: 0

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego posiadającego idealne parametry rozpraszania światła. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 52,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Klosz opalowy matowy 4003K - śr. 125/50 mm

Recenzje: 0

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego posiadającego idealne parametry rozpraszania światła. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 59,99 zł
Więcej
W magazynie

Klosz 4046K jasny - śr. 450/145 mm

Recenzje: 0

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości szkła jasnego (przeźroczystego). Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 279,00 zł
Więcej
W magazynie

Klosze do lamp kule

Najpopularniejszy wzór kloszy do lamp, czyli kula. Świetnie sprawdza się zarówno w małych pomieszczeniach, większych halach, jak i przy oświetleniu zewnętrznym. Nasz sklep oferuje kuliste klosze o różnych wielkościach i kolorach. Posiadamy zarówno kule przezroczyste, jak i opalowe, dostępne w szerokiej gamie rozmiarów.

Troszcząc się o każdy aspekt urządzania swoich domowych wnętrz, warto spojrzeć na niniejszą kategorię. Jest bowiem duże prawdopodobieństwo, że oferowane tutaj klosze w kształcie kuli idealnie wpiszą się w stylistykę dekorowanych pomieszczeń. Klosz kula to niezwykle uniwersalny, a równocześnie naprawdę wyjątkowy detal aranżacyjny. Jego obecność potrafi zamienić nudny pokój w absolutnie designerskie miejsce.


Klosze kule – ogromny wybór i dobre ceny
Absolutnym bestsellerem jest klosz kula biała – z łatwością wpisuje się w różne wnętrza i nasi Klienci uwielbiają ją za ten wszechstronny charakter. Część z nich stawia na projekt, jakim jest klosz kula mleczna, nie mało też brakuje amatorów rozwiązań designerskich typu klosz kula otwarta.

To, co możemy gwarantować, bez względu na to, jaką kule z naszych propozycji się wybierze - klosz szklany kula posłuży przez długi czas w doskonałym stanie, ciesząc swoją estetyką, jak i funkcjonalnością. Jeśli będą mieć Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do tego, które z prezentowanych modeli wybrać – z przyjemnością podpowiemy.


Klosz kula szklana – jakość, która zachwyca
Klosze do lamp kule w naszej ofercie to propozycje ręcznie robione, zatem unikatowe. Proces ich powstawania opiera się o lata tradycji i doświadczeń, czego efektem końcowym są właśnie doskonałe produkty, jakimi chcemy się z Państwem dzielić w tym miejscu.

Oprócz doskonałej jakości wykonania, zapewniamy równie przyjemny zakres cen. Klosze w kształcie kuli to dobry wybór pod każdym względem.

Śledź nas na Facebooku