• Marka Szkło Polskie

  • Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 7 779,00 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Klosze ogrodowe

Klosze ogrodowe

Aktywne filtry

Klosz 4034 jasny matowy malowany farbą z kołnierzem - śr. 250/100 mm

Gdziekolwiek zostanie ulokowany ten klosz w oryginalnym kolorze, będzie prezentował się zjawiskowo. Szklane klosze do lamp cieszą się aktualnie dużą popularnością, a model 4034 doskonale pokazuje, iż nie jest to dziełem przypadku. Oferujemy produkt ponadczasowy i perfekcyjnie wykonany, rewelacyjna jakość w dobrej cenie. Za jego wyjątkowością stoją sprawne...

Cena 192,99 zł
Więcej
W magazynie

Klosz 4534 opalowy z kołnierzem - śr. 300/115 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) posiadającego idealne parametry rozpraszania światła. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 114,00 zł
Więcej
W magazynie

Klosz 4683 "Pąk" w różnych wersjach z kołnierzem - śr. 250/110 mm

Subtelny i efektowny klosz 4683 "Pąk" naprawdę potrafi zachwycić, równocześnie spełniając swoją funkcję. Dostępny w różnych wersjach klosz z kołnierzem to pewność, że każdy miłośnik interesujących elementów wyposażenia wnętrza, znajdzie swoją ulubioną. Prezentowany klosz stylistyką nawiązuje do najbardziej pożądanego dziś wzoru kuli. Jego jakość została...

Cena 94,99 zł
Więcej
W magazynie

Klosz 4041 w różnych wersjach z kołnierzem - śr. 300/100 mm

Atrakcyjny wygląd wnętrza to również dobór odpowiedniego oświetlenia. Jeśli chodzi o klosze do lamp aktualnie najmodniejsze są szklane klosze w kształcie kuli. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Model 4041 idealnie dopełni każde wnętrze. Ważny do podkreślenia jest fakt, że mamy do czynienia z doskonale wykonanym elementem...

Cena 113,00 zł
Więcej
W magazynie

Klosze do lamp ogrodowych

Klosze do lamp ogrodowych wymagają specjalnego przygotowania, by zapewnić im jeszcze wyższą trwałość oraz umożliwić subtelne dopasowanie do architektury ogrodowej. W naszym sklepie znajdziesz kuliste klosze ogrodowe w kolorze białym i czarnym, a także przezroczyste. W ofercie także klosze z kołnierzem.

Planując oświetlenie do swojej przestrzeni życiowej, warto pamiętać także o tym, co znajduje się na zewnątrz domu. Komponując naszą ofertę nie zapomnieliśmy o kloszach, które muszą spełniać jeszcze wyższe wymagania względem solidności wykonania i odporności na czynniki atmosferyczne, bowiem zostaną umieszczone na zewnątrz.

W tym miejscu zachęcamy do tego, by przejrzeć oferowane klosze do lamp ogrodowych, które stają na wysokości potrzeb w tej kwestii.


Klosz do lampy ogrodowej – sposób na piękne otoczenie
Ogród to miejsce szczególne na terenie posiadłości i każda osoba, która ma szczęście cieszyć się takim kawałkiem raju na ziemi, na pewno z chęcią dołoży do niego „coś”, co wniesie niezwykłą elegancję i doda stylu.

Tym elementem może być właśnie, wybrany z naszej oferty klosz do lampy ogrodowej. Każdy jest wykonany ręcznie, z niezwykłą precyzją i zaangażowaniem, dzięki czemu można mieć pewność co do jego nieskazitelnej jakości i unikatowego charakteru. To sprawia, że nie tylko będzie latami prezentować się doskonale w wybranym miejscu ogrodu, ale wręcz wraz z upływającym czasem wypięknieje!


Klosze lamp ogrodowych – dopasowane do różnych preferencji
Każdy z nas może mieć inną wizję wymarzonego ogrodu, dlatego też zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się w obfitym wyborze klosze do lamp ogrodowych stojących o różnorodnej stylistyce.

Zatem, bez względu na to, czy szukają Państwo czegoś typowo nowoczesnego, czy wzoru osadzonego w klasycznym designie – Szkło Polskie z całą pewnością odpowie na każdy gust.

Śledź nas na Facebooku