• Marki

  • Osmont

  • Cezos

  • Ifö Electric

  • Lucis

  • Radpol

  • Baner

Plafon 4850 LED opalowy matowy - śr. 300 mm

Recenzje: 0

Klosz wykonany jest ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego w komplecie z podstawą z blachy stalowej malowanej proszkowo. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 153,67 zł Cena podstawowa 279,40 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Lampa 6307/1 jasna z gwintem - śr. 100/84,5 mm

Recenzje: 0

Klosz wykonany w produkcji półautomatycznej z wysokiej jakości szkła jasnego, posiadającego idealne parametry rozpraszania światła w komplecie z oprawą ceramiczną do kloszy z gwintem. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 78,28 zł Cena podstawowa 86,98 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 4057 opalowa zdobiona śr. 300/42 mm

Recenzje: 0

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) zdobiony dekorem. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 77,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie nowe produkty

Klosz 1060 E27 jasny matowy z alabastrem - śr. 140/42 mm

Recenzje: 0

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła jasnego (przeźroczystego) matowego zdobiony alabastrem. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Wszystkie bestsellery

Producent polskiego szkła, lamp

Elspec to renomowany producent lamp. Stawiamy na polskie lampy szklane, ale współpracujemy też intensywnie z cenionym w Europie producentem oświetlenia, czeską firmą Osmont. Dla naszych klientów przygotowujemy lampy wiszące, stołowe i ogrodowe, gotowe pracować w każdych warunkach. Naszym celem jest dostarczanie jak największej ilości rozwiązań, dlatego oferujemy lampy w wielu rozmiarach, kształtach i kolorach. Dzięki nim Twój dom, ogród lub biuro zyskają nowy wygląd i piękne źródło światła.
Przygotowaliśmy także serię kloszy do takich produktów jak lampy, plafony, kinkiety i żyrandole.

Dodatkowo w skład naszego asortymentu wchodzą ozdoby wykonywane ze szkła, które pięknie uzupełniają wygląd pomieszczeń. Polecamy figurki, talerze, a także donice i wazony.

Prowadzimy sprzedaż hurtową.

Zapraszamy do naszego sklepu we Wrocławiu znajdującego się na ul. Fabrycznej 14.

Nowe wzory w naszej ofercie!

Zobacz więcej

icon

Szybka i bezpieczna dostawa

Wszystkie produkty bezpiecznie pakowane i wysyłane kurierem

icon

Zwrot produktu

14 dni na dokonanie zwrotu

icon

Pomocna obsługa klienta

Szybka pomoc i miła obsługa

icon

Bezpieczna płatność

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Śledź nas na Facebooku