• Marka Szkło Polskie

  • Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 7 779,00 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Klinij żeby zobaczyć najniższą cenę w ciągu ostatnich 30 dni: 15558.00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Klinij żeby zobaczyć najniższą cenę w ciągu ostatnich 30 dni: 1950.00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Lampy stojące

Lampy stojące

Aktywne filtry

Lampa stojąca MAIA - wys. 1770 mm

Szukając doskonałej lampy podłogowej do nowoczesnych wnętrz, warto zwrócić uwagę na projekt Maia. To propozycja dopracowana w każdym calu, idealnie wpisująca się w klimat pomieszczeń minimalistycznych, jak również modern. Warto również zwrócić uwagę na samą jakość wykonania tej lampy - jest bardzo stabilna i pomimo białego koloru, łatwa w utrzymaniu...

Cena 2 799,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa stojąca OMNIA - wys. 1250 mm

Atrakcyjna pod względem wizualnym, jak i użytkowym lampa stojąca Omnia z łatwością wpisze się w stylistykę nowoczesnego domu. Można jednak również znaleźć dla niej miejsce w salonie retro, gdyż z racji swojej ciekawej formy nawiązuje stylistycznie do ponadczasowych trendów. Lampa podłogowa Omnia to dobry wybór z uwagi na wysokiej jakości wykonanie. Nad...

Cena 4 094,00 zł
Więcej
W magazynie

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Podstawa lampy jest metalowa, malowana lakierem w kolorze białym matowym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Śledź nas na Facebooku