• Marka Szkło Polskie

  • Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Banner

Lampa SATURN L1 LED opalowa matowa - śr. 350 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 3 819,37 Kč Cena podstawowa 6 944,30 Kč
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Klosz 1234 opalowy - śr. 180/40 mm

KL1234 -

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) posiadającego idealne parametry rozpraszania światła. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

548,64 Kč
Ilość
W magazynie

Szczegóły produktu
KL1234 -

Opis

Klosz ze szkła
opalowego
Klosz
dwuotworowy
Wysokość klosza ok.
86 mm
Średnica klosza ok.
180 mm
Śr. otworu montażowego ok.
40 mm - wewnętrznie
Śr. dolnego otworu ok.
45 mm
Max. ilość w paczce
8

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Klosz 4055 opalowy/jasny malowany farbą zdobiony - śr. 200/45 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z szkła jasnego (przeźroczystego) lub opalowego (mlecznego) malowany farbą oraz zdobiony dekorem. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 792,91 Kč Cena podstawowa 991,14 Kč
Klinij żeby zobaczyć najniższą cenę w ciągu ostatnich 30 dni: 853.78 Kč
Więcej
W magazynie

Klosz 1097 E27 jasny matowy - śr. 108/42 mm - II Gatunek

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z szkła jasnego (przeźroczystego). Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu.

Cena 132,71 Kč Cena podstawowa 176,94 Kč
Klinij żeby zobaczyć najniższą cenę w ciągu ostatnich 30 dni: 161.05 Kč
Więcej
W magazynie
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku