• Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Lucis

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 8 556,90 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,01 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
Przyciski do papieru
  • Przyciski do papieru

Przyciski do papieru

F-S-A-PRZYCISK

Dla fanów nietuzinkowych ozdób, nawet przycisk do papieru nie może być zwyczajny! W tym miejscu prezentujemy właśnie taką wyjątkową dekorację o walorach użytkowych. To wysokiej klasy szkło dekoracyjne, które w rękach utalentowanych rzemieślników zamieniło się w coś naprawdę niesamowitego. Prezentowane szklane przyciski do papieru to gotowa inspiracja na elegancki prezent. Nie ma dwóch takich samych, za to wszystkie są tak samo pieczołowicie wykonane, z troską o nawet najmniejszy detal.

Do wyboru
31,14 zł
Ilość
W magazynie

Szczegóły produktu
F-S-A-PRZYCISK

Opis

Wysokość ok.
60 mm
Max. ilość w paczce
20

Specyficzne kody

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Przyciski do papieru

Designerskie przyciski do papieru to praktyczny, a jednocześnie bardzo stylowy produkt, który z pewnością świetnie spisze się w każdym biurze, pracowni i gabinecie. Ich ozdobna forma połączona jest z wysoką jakością i precyzyjnym wykonaniem, czyniąc z nich doskonały zakup.

Cena 25,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie
chat Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku