• Marka Szkło Polskie

  • Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Banner

Plafon ELSA 5 opalowy matowy - śr. 500 mm

Klosz wykonany jest ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego w komplecie z podstawą z blachy stalowej malowanej proszkowo. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 713,40 zł Cena podstawowa 2 636,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Klosz 478060IJ opalowy matowy - śr. 60 mm

KL478060IJ/330-M

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

99,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Szczegóły produktu
KL478060IJ/330-M

Opis

Klosz ze szkła
opalowego matowego
Klosz
przelotowy
Forma
inny
Długość klosza ok.
330 mm
Średnica klosza ok.
60 mm
Max. ilość w paczce
4

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Klosz 478080AC jasny matowy - śr. 80 mm - II gatunek

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością ze szkła jasnego (przeźroczystego) matowego. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 23,60 zł Cena podstawowa 59,00 zł
Klinij żeby zobaczyć najniższą cenę w ciągu ostatnich 30 dni: 69.00 zł
Więcej
W magazynie

Klosz 4352 opalowy matowy - śr. 120 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 69,99 zł
Więcej
W magazynie

Klosz 479100B jasny - śr. 100/42 mm - II gatunek

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z szkła jasnego (przeźroczystego). Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 67,49 zł Cena podstawowa 89,99 zł
Klinij żeby zobaczyć najniższą cenę w ciągu ostatnich 30 dni: 94.00 zł
Więcej
W magazynie
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku