• Darmowa dostawa

  • Marka Szkło Polskie

  • Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 7 779,00 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji
  • Nowy

Lampa 4027 w różnych wersjach - śr. 200 mm

LP4027-M

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) posiadającego idealne parametry rozpraszania światła. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Kolor
157,00 zł
Ilość
W magazynie

Szczegóły produktu
LP4027-M

Opis

Klosz ze szkła
opalowego
Klosz
jednootworowy
Średnica klosza ok.
200 mm
Śr. wewnętrzna otworu montażowego ok.
100 mm
Długość przewodu ok.
700 mm
Długość lampy ok.
900 mm
Punkty świetlne
1
Pasują do mocowania
typu gwint E27
Moc max. żarówki
60 W
Oprawa
o regulowanej długości należy do oferty
Materiał oprawy
metal
Max. ilość w paczce
1

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Lampa 4067 jasna - śr. 350/45 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością ze szkła jasnego (przeźroczystego). Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 300,99 zł
Więcej
W magazynie

Lampa "Kula w kuli" - śr. 350/45 mm

Większy klosz wykonany ręcznie ze szkła jasnego (przeźroczystego) oraz mniejsza kula wykonana z trójwarstwowego szkła opalowego (białego). Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 462,98 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 4054 jasna malowana farbą zdobiona - fale - śr. 250/45 mm

Oryginalna i zjawiskowa lampa wisząca 4054 nie będzie niezauważona! Ozdobiona interesującym motywem fali i wykończona farbą w wybranym kolorze, wniesie kropkę nad „i” do pomieszczenia w dowolnym stylu, a zwłaszcza urządzonym w duchu nowoczesności. Ważne jest to, że pod tym doskonałym designem kryją się liczne walory użytkowe i funkcjonalne. Dzięki temu...

Lampa 4039 opalowa zdobiona - śr. 300/100 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) zdobiony dekorem. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 256,99 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 191X w różnych wersjach - śr. 250/85 mm

Inspirujące wnętrza potrzebują równie inspirującego wyposażenia. Jeśli przymierzają się Państwo do znalezienia oprawy oświetleniowej do stylowego salonu, czy nowoczesnej sypialni, ta lampa wisząca w kształcie kuli idealnie się do tego nadaje. Kule od zawsze kojarzą się z doskonałością i ta, starannie wykonana lampa jest tego przykładem. Pięknie wykonane...

Cena 98,99 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 4067 jasna malowana farbą zdobiona - fale - śr. 350/45 mm

Nowoczesna propozycja dla minimalistycznych i modernistycznych domów – lampa 4370 w typie rura to majstersztyk roboty utalentowanych hutników. Szkło użyte do jej wykonania to materiał wysokiego gatunku, a więc sam klosz jest również znakomitej jakości. W szczególny sposób polecamy tę lampę do pomieszczeń kuchennych, będzie się prezentować zjawiskowo jako...

Lampa 4598 w różnych wersjach - śr. 140/11 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości szkła w różnych wersjach. Klosz dekorowany jest dwoma otworami, które znajdują się symetrycznie na jego bokach. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 73,99 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

Lampa 4054 opalowa/jasna malowana farbą zdobiona spiralą - śr. 250/45 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością ze szkła jasnego (przeźroczystego) lub opalowego (mlecznego) malowany farbą oraz zdobiony dekorem. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Lampa 4048 jasna malowana farbą zdobiona - śr. 350/100 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością ze szkła jasnego (przeźroczystego) malowany farbą oraz zdobiony dekorem. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 423,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 4595 w różnych wersjach - śr. 450/150 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości szkła w różnych wersjach. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 708,00 zł Cena podstawowa 728,00 zł
Więcej
W magazynie
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku