• Huta szkła Łużyce

  • Osmont

  • Ifö Electric

  • Lucis

  • Banner

Lampa GALAXIA L1 opalowa matowa - śr. 1540 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego. Do klosza dołączone jest zawiesie o regulowanej długości widoczne na zdjęciu. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 8 556,90 zł Cena podstawowa 15 558,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa VELA L - śr. 500 mm

Klosz wykonany jest ze szkła akrylowego. Do klosza dołączone jest zawiesie wykonane ze stali z transparentnym przewodem zasilającym. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 1 462,50 zł Cena podstawowa 1 950,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Lampa 5462 IFO w różnych wersjach z gwintem - śr. 168/84,5 mm

KL5462

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości szkła w różnych wersjach w komplecie z oprawą ceramiczną do kloszy z gwintem. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Kolor
Zawiesie
170,98 zł
Ilość
W magazynie

Szczegóły produktu
KL5462

Opis

Klosz
z gwintem
Średnica klosza ok.
168 mm
Śr. zewnętrzna otworu montażowego ok.
84,5 mm
Oprawa typu
gwint E27
Punkty świetlne
1
Kompletna lampa
(klosz i podstawa)
Materiał oprawy
ceramika
Max. ilość w paczce
2

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Lampa TINA opalowa matowa z gwintem - wys. 177 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) matowego w komplecie z oprawą ceramiczną do kloszy z gwintem. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 316,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Lampa 4578 IFO w różnych wersjach z gwintem - śr. 170/84,5 mm

Dostępna w ofercie naszego sklepu lampa 4578 IFO to bardzo ciekawy produkt, który wzbudza zainteresowanie swoją unikalną formą oraz starannym, ręcznym wykonaniem. Model ten wyróżnia się dbałością o wysoki poziom detali, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości szkła, zapewnia on doskonałe oświetlenie wnętrza. Warto wprowadzić go do swojego domu – jest to...

Cena 181,99 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 6303 IFO opalowa z gwintem - śr. 200/99 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) posiadającego idealne parametry rozpraszania światła w komplecie z oprawą ceramiczną do kloszy z gwintem. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 191,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 8100 jasna z gwintem - śr. 130/84,5 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości szkła jasnego (przeźroczystego), w komplecie z oprawą ceramiczną do kloszy z gwintem. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 81,00 zł
Więcej
W magazynie

Lampa 5444 w różnych wersjach z gwintem - dł. 125 mm

Klosz wykonany ręcznie z niezwykłą starannością z wysokiej jakości trójwarstwowego szkła opalowego (białego) lub matowego, posiadającego idealne parametry rozpraszania światła w komplecie z oprawą ceramiczną do kloszy z gwintem. Towar wygląda dokładnie tak, jak na zdjęciu. Jest fabrycznie nowy, pochodzi prosto od producenta.

Cena 168,99 zł
Więcej
W magazynie
Komentarze (0)

Śledź nas na Facebooku